4.10 – Kurs Alpha – online – rozpoczęcie

Kurs Alpha to seria dziewięciu spotkań, które w zrozumiały i prosty sposób wyjaśniają czym jest chrześcijaństwo. I pomagają odpowiedzieć na pytanie – Czy historia zbawienia, w którą wierzą chrześcijanie, wydarzyła się naprawdę? I – Czy ta historia trwa nadal?

Każde spotkanie podejmuje kluczowe dla chrześcijaństwa zagadnienie m. in. temat wiary, Jezusa, modlitwy. I zachęca do wytrwałości w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie Jak najpełniej przeżyć życie?

Niezależnie kim jesteś, skąd pochodzisz i co przeżyłeś, naszym pragnieniem jest, abyś wiedział, że podczas naszych spotkań panuje przyjazna atmosfera. Nie będziesz bał się otwarcie dyskutować. A jeśli wolisz obserwować i nie masz ochoty się wypowiadać, to też jesteś mile widziany.

I nabierz odwagi. Tak jak doświadczyły tego miliony uczestników Kursu Alfa w ponad 180 krajach; dla wielu stał się on początkiem fascynującej, życiowej przygody z Jezusem Chrystusem, który dopiero nadaje sens naszemu życiu.


Kurs Alpha jest całkowicie bezpłatny.

Będziemy spotykać się w każdy poniedziałek o godz. 19.00, począwszy od 4 października 2021r. (dziewięć spotkań).

Kurs będzie się odbywał w formie spotkań online – na platformie ZOOM – nie musisz być z Rumi lub okolic, żeby w nim uczestniczyć, nie martw się też o stronę techniczną – nasz zespół pomoże Ci wszystko przygotować!

Jeśli chcesz uczestniczyć w kursie podaj wyślij na maila imię i nazwisko oraz telefon do kontaktu.

Mail: kontakt@wspolnotajordan.pl

Do zobaczenia na Kursie Alfa!