30.08-01.09.2018 Szkoła Power Club na żywo – Iza Szafraniec

Szkoła Power Club na żywo jest to niezwykłe trzydniowe spotkanie dla osób pracujących z dziećmi w kościołach, na misjach, obozach chrześcijańskich oraz różnych innych formach, gdzie chcecie przekazać naukę biblijną i duchową. Uczy jak ważny jest rozwój duchowy dzieci oraz, że dzieci mogą wzrastać w poznaniu Pana, Jego dróg, miłości i mocy.

Głównym naciskiem szkoły jest nauczanie jak prowadzić dzieci i spotkania dla nich opierając się na modelu przybytku, gdzie dzieci doświadczają Bożej Obecności, dostają stały pokarm Bożego Słowa (uczyć więcej, wychodząc poza schematyczne opowiadanie historii biblijnych) oraz są wyposażane, aby być wykonawcami Słowa a także modlą się, uzdrawiają chorych, poruszają się w darach duchowych.

Uczestnicy nauczą się jak korzystać z podręczników Kids in Ministry autorstwa Becky Fischer oraz wielu praktycznych sposobów jak prowadzić uwielbienie, nauczanie, modlitwę, w tym modlitwę wezwania do przodu oraz dowiedzą się jak niezwykłe i fascynujące może być przebywanie z dziećmi w Bożej Obecności i jaki to ma wpływ na nasze relacje i nasz kościół.

OSOBA PROWADZĄCA: IZA SZAFRANIEC

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

  • Termin: 30.08 – 01.09.2018
  • Zajęcia będą odbywały się od godz. porannych do popołudniowych
  • Miejsce: Rumia, Dąbrowskiego 107A, piętro I (jeżeli przyjedziesz na szkołę z daleka – napisz, postaramy się pomóc w organizacji noclegu)
  • Obowiązkowa rejestracja (link do formularza poniżej)
  • Opłata rejestracyjna: 150 PLN – płatna w gotówce pierwszego dnia szkoły
  • Po rejestracji uczestnik szkoły otrzyma mailowo lekturę Reformacja Służby wśród dzieci autorstwa Becky Fischer oraz test z jej znajomości, który rozwiązany należy przesłać mailowo najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem szkoły
  • Absolwenci szkoły otrzymają oficjalny certyfikat

 

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW:

 

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt: kontakt@wspolnotajordan.pl