Spotkania

Spotkania

Spotkania niedzielne

Spotkania niedzielne to czas wspólnego uwielbienia – śpiewania pieśni na chwałę Boga – oraz słuchania inspirujących nauczań dotyczących Słowa Bożego. Często znajdujemy też czas na dawanie świadectw o tym jak w codziennym życiu działa Duch Święty lub poświęcamy część spotkania na poczęstunek i budowanie wspólnych relacji. Na spotkania może przyjść każdy a dla maluchów mamy pokój z zabawkami. Spotkanie rozpoczyna się o 10:45 i trwa około 2 godzin. Zawsze jest to dobrze spędzony czas!

Nagrania ze spotkań można znaleźć w zakładce Multimedia

Spotkania czwartkowe

Spotkania odbywają się w każdy czwarty czwartek miesiąca (aby było łatwo zapamiętać) o 18:30. Jest to czas poświęcony tylko i wyłącznie naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi. Przez około półtorej godziny wspólnie wielbimy Go pieśnią, słowem i tańcem. Jest to czas wolności, odpocznienia i doświadczenia Chwały Bożej.

Nagrania ze spotkań można znaleźć w zakładce Multimedia

Czas wspólnych relacji

W Jordanie chcemy aby nikt nie czuł się osamotniony dlatego organizujemy wspólny czas zabawy, wzajemnego poznawania się i wypoczynku. Co miesięczne spotkania niedzielne w formie poczęstunku to czas na rozmowę a wyjazdy wakacyjne i najróżniejsze spotkania (np. Sylwestrowe, Noce Filmowe dla młodzieży) to okazja do spędzenia miłego czasu wraz z całą rodziną.

Wydarzenia, konferencje, koncerty

Często udaje nam się zaprosić inspirujących mówców z kraju czy zagranicy lub zespoły muzyczne, których posługa niesie za sobą wiele dobrych świadectw. Jest to zawsze intensywny czas nauki i doświadczenia nowych rzeczy.

Więcej informacji znajduje się w zakładce Aktualności lub na facebooku naszej wspólnoty.